Hizmetlerimiz

Gümrükleme & Sigorta

Esastrans olarak, yalnızca malların taşınmasında değil; nakliye sırasında oluşabilecek tüm risklerin güvencesi için de işletmelere hizmet vermekteyiz. Gümrük işlerinin takibini sağlayarak, müşterilerimizin zamandan tasarrufunu sağlamaktayız.

Detaylı Bilgi

Hava Yolu

Uluslararası mal hareketlerinin yapılmasında en hızlı hizmet şekli havayoludur. Esastrans olarak, hizmet verdiğimiz işletmelerin talepleri doğrultusunda, güçlü havayolu taşıma şirketlerinin acenteleri aracılığı ile istenilen terminlere en hızlı ve ekonomik teslimatlarını gerçekleştiriyoruz.

Detaylı Bilgi

Deniz Yolu

Denizyolu taşımacılığı, en eski taşıma şeklidir. Uluslararası mal hareketlerinin yapılmasında ise en yaygın kullanılan hizmet şekli olmaktadır. Esastrans, deniz taşımacılığındaki tecrübeleriyle hacim ve yüksek tonajın kombinasyonu olan yüklerde maksimum zaman tasarrufu ile müşterilerine ekonomik çözümler sunmaktadır.

Detaylı Bilgi

Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi

Esastrans, hizmet verdiği işletmelerin üretim için ihtiyaç duyduğu hammadde tedariği, ambalajlı ürünlerin dağıtımı, depolanması ve müşterilere ulaştırılması gibi tüm zincirlerinde kolay çözümler üretmektedir.

Detaylı Bilgi
English
gdpr-image
Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi